Шановні перевізники!

Нагадуємо Вам, що 2 березня 2015 року прийнятий Закон України № 222-VIII «Про ліцензування видів господарської діяльності». У статті 7 зазначеного закону одним із видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, визначено перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів річковим, морським, автомобільним, залізничним та повітряним транспортом, а також міжнародні перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом.

2 грудня 2015 року прийнята постанова №1001 Кабінету Міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом».

Нижче ви можете скачати файл із новими ліцензійними умовами (сірим кольором виділені пункти, які не стосуються міжнародних автомобільних перевезень). 

Про нас

На нашому сайті ви маєте можливість дізнатися про останні події що стосуються перевізників волині. На сайті є можливість ділитися власним досвідом вирішення різних питань, отримати кваліфіковану консультацію юристів, лінгвістів.

Контакти

м. Луцьк, Волинська обл.
Україна
75-02-46
Дмитро
dimmat25@gmail.com
Copyright 2015 Trans-Atlas. All Rights Reserved.