Північний паспорт (Т-1) - гарантійний документ для митного транзиту. Він повинен супроводжувати (по території ЄЕС) всі вантажі неєвропейського походження (наприклад, із США, Азії і т.д.) і вантажі, що приходять з європейських митних складів (bonded / customs warehouse).
Транзитна декларація Т-1 на вантажі, що прибувають по суші, робиться на кордоні ЄЕС, якщо вантаж прибуває ззовні, або постачальником / агентом постачальника або перевізника / експедитора - якщо вантаж прийшов з митного складу всередині ЄЕС.
На авіагрузи / вантажі йдуть морем, з країн, що не входять до ЄЕС, Т-1 робиться прямо в аеропорту / порту прибуття уповноваженим агентом. Якщо вантаж відправлений літаком з країни ЄС вимагає Т-1, дана декларація повинна бути надана відправником / постачальником, або вантаж повинен супроводжуватися авіанакладної зі спеціальною позначкою.
Транзитна декларація Т-1 складається на підставі інвойсу і пакувального аркуша.

Про нас

На нашому сайті ви маєте можливість дізнатися про останні події що стосуються перевізників волині. На сайті є можливість ділитися власним досвідом вирішення різних питань, отримати кваліфіковану консультацію юристів, лінгвістів.

Контакти

м. Луцьк, Волинська обл.
Україна
75-02-46
Дмитро
dimmat25@gmail.com
Copyright 2015 Trans-Atlas. All Rights Reserved.